• R4VE MINTY BERRY

15.90
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 11 opak
Leave your phone

R4VE Minty Berry to wyjątkowa kombinacja świeżej mięty i soczystych jagód, stworzona z myślą o tych, którzy pragną orzeźwiającego uczucia w połączeniu z umiarkowanym uderzeniem nikotyny. Zawierając 20 mg/g nikotyny, te woreczki gwarantują harmonijne doznanie, które pobudza zarówno zmysł smaku, jak i uczucie satysfakcji nikotynowej.

Od pierwszego kontaktu czujesz orzeźwiającą woń mięty, którą szybko uzupełniają nuty soczystych jagód. Umieszczając woreczek pod górną wargą, doświadczysz połączenia chłodzącego efektu mięty z subtelną słodyczą jagód, tworząc niezrównane doznanie smakowe.

R4VE Minty Berry łączy w sobie dyskrecję tradycyjnych woreczków nikotynowych z wyraźnym, ale nieprzytłaczającym uczuciem nikotynowym. Ich bezdymna forma sprawia, że są idealne do korzystania w dowolnym miejscu i czasie.

Pomimo umiarkowanego stężenia nikotyny, produkt nie jest przeznaczony dla młodzieży ani dla osób, które nie miały wcześniej styczności z produktami nikotynowymi. Zaleca się ostrożne i świadome korzystanie oraz zapoznanie się z instrukcją i ostrzeżeniami producenta.

Dla tych, którzy pragną połączyć świeżość mięty z soczystą słodyczą jagód w jednym woreczku nikotynowym, R4VE Minty Berry o mocy 20 mg/g to propozycja, której nie można przeoczyć. Oddaj się harmonijnemu doznaniu smakowemu, które jednocześnie orzeźwia i zaspokaja pragnienie nikotynowe!

PRODUKT PRZEZNACZONY DLA OSÓB PEŁNOLETNICH! 18+

Strenght 20 mg/g
Flavour Owocowy
Weight 10 gram
Quantity 20
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store