• R4VE MINTY BERRY

15.90
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 7 opak
Leave your phone

R4VE Minty Berry to wyjątkowa kombinacja świeżej mięty i soczystych jagód, stworzona z myślą o tych, którzy pragną orzeźwiającego uczucia w połączeniu z umiarkowanym uderzeniem nikotyny. Zawierając 20 mg/g nikotyny, te woreczki gwarantują harmonijne doznanie, które pobudza zarówno zmysł smaku, jak i uczucie satysfakcji nikotynowej.

Od pierwszego kontaktu czujesz orzeźwiającą woń mięty, którą szybko uzupełniają nuty soczystych jagód. Umieszczając woreczek pod górną wargą, doświadczysz połączenia chłodzącego efektu mięty z subtelną słodyczą jagód, tworząc niezrównane doznanie smakowe.

R4VE Minty Berry łączy w sobie dyskrecję tradycyjnych woreczków nikotynowych z wyraźnym, ale nieprzytłaczającym uczuciem nikotynowym. Ich bezdymna forma sprawia, że są idealne do korzystania w dowolnym miejscu i czasie.

Pomimo umiarkowanego stężenia nikotyny, produkt nie jest przeznaczony dla młodzieży ani dla osób, które nie miały wcześniej styczności z produktami nikotynowymi. Zaleca się ostrożne i świadome korzystanie oraz zapoznanie się z instrukcją i ostrzeżeniami producenta.

Dla tych, którzy pragną połączyć świeżość mięty z soczystą słodyczą jagód w jednym woreczku nikotynowym, R4VE Minty Berry o mocy 20 mg/g to propozycja, której nie można przeoczyć. Oddaj się harmonijnemu doznaniu smakowemu, które jednocześnie orzeźwia i zaspokaja pragnienie nikotynowe!

PRODUKT PRZEZNACZONY DLA OSÓB PEŁNOLETNICH! 18+

Strenght 20 mg/g
Flavour Owocowy
Weight 10 gram
Quantity 20
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store