• Aroma King

  • Parameters

Saszetki nikotynowe Aroma King


Saszetki nikotynowe marki Aroma King to propozycja dla osób, które są już dobrze zaznajomione z produktami beztytoniowymi typu snus. Wartość nikotyny w saszetkach waha się bowiem od 20 do 60 mg/g. Jest to więc doskonała alternatywa dla zwykłych papierosów, dla miłośników mocnych doznań smakowych i działania nikotyny. Zdecydowanie są to produkty dla koneserów, którzy poza szukaniem wysokiej zawartości nikotyny oczekują od snusa również ciekawych walorów smakowych.


Aroma King – smaki


Producent snus Aroma King oferuje przede wszystkim wachlarz smaków, bazując jednocześnie na świeżej mięcie. Poza miętowymi smakami snusa (w różnych odsłonach) w gamie produktów można znaleźć również smaki owocowe, takie jak borówka, zielone jabłuszko czy wiśnia, ale też propozycje niestandardowe, do których z pewnością zalicza się smak coli.

 

Aroma King – mint


Jak już zostało wcześniej wspomniane, Aroma King przede wszystkim oferuje miętowe wersje smakowe. Dostępne są zarówno tradycyjne miętowe snusy w odsłonie spearmint lub menthol, jak i znacznie ciekawsze propozycje: woreczki nikotynowe, w których smak mięty został połączony z aromatem owocowym. Dzięki tak dużej różnorodności każdy miłośnik snusa znajdzie tutaj coś dla siebie.


Aroma King – sklep nikotynowe.pl


W sklepie internetowym nikotynowe.pl prezentujemy saszetki Aroma King w kilkunastu różnych odsłonach. Zachęcamy do złożenia zamówienia i poznania wyjątkowych produktów tego producenta.


Aroma King – cena


Saszetki Aroma King zdobyły swoją popularność nie tylko z powodu szerokiej gamy smakowej i swej jakości, ale też dzięki przystępnej cenie na każdą kieszeń. Koszt jednego opakowania woreczków tego producenta nie przekracza 20 zł. To sprawia, że może sobie pozwolić na nie każda osoba, która chce tradycyjne papierosy zastąpić ciekawszą i zdrowszą alternatywą.

  • Conditional access to the store