• Velo

  • Parameters

Velo – saszetki nikotynowe producenta BAT

BAT, producent saszetek nikotynowych, znany jest z oferowania innych produktów, takich jak Epok i Lyft, a jego najnowszą propozycją są saszetki Velo. Nowa marka woreczków nikotynowych to idealne rozwiązanie dla każdego użytkownika, zarówno tych początkujących w świecie snusu, jak i miłośników mocniejszych bezdymnych produktów. Producent oferuje saszetki o różnej mocy, co pozwala każdemu znaleźć odpowiednią moc do swoich potrzeb. Może to być słabszy smak dla tych, którzy go preferują lub te mocniejsze dla użytkowników poszukujących silnych wrażeń smakowych.

Saszetki nikotynowe Velo – smaki

Saszetki Velo charakteryzuje szeroka gama smaków miętowych. Trzeba jednak przyznać, że istnieją różne odmiany tego aromatu. Woreczki nikotynowe Velo są dostępne w trzech ekscytujących smakach - Polar Mint, Ice Cool i Freeze. W zależności od pożądanego poziomu miętowej świeżości, z łatwością dobierzesz idealną saszetkę dla siebie! Velo oferuje nie tylko zwykłe saszetki miętowe, ale także woreczki z owocowym aromatem, np. jagodowe. Znajdziesz różne poziomy mocy we wszystkich ich produktach, więc na pewno wybierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada!

Velo saszetki nikotynowe – jak używać?

Po wyjęciu lista z opakowania należy go umieścić między wargą a dziąsłem. Po kilku sekundach zacznie uwalniać się nie tylko dany smak, ale też moc nikotyny.

Velo saszetki8 nikotynowe  - opinie

Klienci bardzo cenią sobie produkty marki Velo. Doceniają je nie tylko za intensywny smak, ale też odpowiednią moc. To sprawia, że saszetki tej marki sprostają oczekiwaniom osób początkujących, ale też tych, które są dobrze zaznajomione ze snusami.

  • Conditional access to the store