• Extra strong

  • Parameters

Najmocniejsze snusy - skąd pochodzą?

Snus to rodzaj wilgotnego, bezdymnego wyrobu tytoniowego pod postacią listka/saszetki. Słowo „snus” pochodzi od staronordyckiego słowa „snaus”. Pierwotnie snus był używany w Szwecji i Norwegii jako rodzaj tabaki w XVIII wieku. Obecnie jest używany jako alternatywa dla tradycyjnych papierosów i tytoniu do żucia. Najmocniejsze snusy, które dostępne są w tej kategorii, to propozycja dla osób, które są już dobrze zaznajomione z tego typu produktami. Snusy ekstremalnie mocne mają od 24 do 50 mg nikotyny na gram.

 

Ekstremalnie mocne woreczki nikotynowe

 

Twoja przygoda z woreczkami nikotynowymi zaczęła się od słabej mocy, poprzez normalną i mocną? Czujesz, że saszetki, których teraz używasz, są już za słabe? W takim razie czas spróbować ekstremalnie mocnych woreczków nikotynowych. W tym miejscu prezentujemy woreczki o mocy 25, 31, a nawet 50 mg nikotyny na gram! Dzięki tak dużej różnorodności możesz wybrać idealne woreczki dla siebie, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania i preferencje.

 

Mocne saszetki nikotynowe – jakich producentów możesz się spodziewać?

 

Szukasz naprawdę mocnych saszetek nikotynowych, ale masz problem ze znalezieniem produktów mało popularnych producentów? Dzięki sklepowi nikotynowe.pl możesz o nim zapomnieć! W jednym miejscu prezentujemy mocne woreczki nikotynowe takich producentów jak ICE, Bjorn, Aroma King, Maverick, Killa czy Dissident. Mocne saszetki dostępne są też w różnych smakach, od miętowych po owocowe, dzięki czemu z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

  • Conditional access to the store