• R4VE LA FRUIT PASSION

15.90
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 8 opak
Leave your phone

R4VE La Fruit Passion przenosi użytkownika w egzotyczną podróż po świecie owoców tropikalnych. Zaprojektowane dla tych, którzy pragną cieszyć się umiarkowanym uderzeniem nikotyny w połączeniu z egzotycznym bogactwem smaków. Zawierając 20 mg/g nikotyny, te woreczki zapewniają idealne połączenie satysfakcjonującego doznania nikotynowego z tropikalnym eksplozją smaku.

Od momentu otwarcia opakowania otulają Cię porywające nuty egzotycznych owoców, które budzą uczucie wakacyjnej przygody. Umieszczając woreczek pod górną wargą, doświadczasz soczystego połączenia mango i innych tropikalnych owoców, które razem tworzą wyjątkowy koktajl smakowy.

R4VE La Fruit Passion oferuje dyskrecję i łatwość użycia typowe dla woreczków nikotynowych, z dodatkową korzyścią porywającego smaku owoców tropikalnych. Bez dymu i zapachu, idealne dla tych, którzy pragną egzotycznego smaku w dowolnym miejscu.

Chociaż produkt ma umiarkowane stężenie nikotyny, nie jest przeznaczony dla młodzieży ani dla osób, które nie miały wcześniejszej styczności z produktami nikotynowymi. Zaleca się ostrożne korzystanie i zapoznanie się z instrukcją oraz ostrzeżeniami producenta przed użyciem.

Dla tych, którzy pragną połączyć umiarkowane doznanie nikotynowe z eksplozją egzotycznych smaków, woreczki nikotynowe R4VE La Fruit Passion o mocy 20 mg/g stanowią niepowtarzalną ofertę. Pozwól sobie na chwilę tropikalnego relaksu i zanurz się w owocowej namiętności!

PRODUKT PRZEZNACZONY DLA OSÓB PEŁNOLETNICH! 18+

Strenght 20 mg/g
Flavour Owocowy
Weight 10 gram
Quantity 20
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store