• R4VE FREEZE

15.90
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 8 opak
Leave your phone

Woreczki nikotynowe R4VE FREEZE 20 mg/g to innowacyjny produkt dla osób, które chcą uzyskać szybki i skuteczny dostęp do nikotyny, bez konieczności palenia tradycyjnych papierosów lub używania e-papierosów. R4VE FREEZE ma wyjątkowy smak i zapach, który jest zbliżony do orzeźwiającej mięty, co sprawia, że korzystanie z nich jest bardzo przyjemne.

 

Produkt zawiera20 mg nikotyny na gram, co czyni go mocnym i odpowiednim dla doświadczonych użytkowników nikotyny. Woreczki nikotynowe R4VE FREEZE są bardzo łatwe w użyciu - po prostu umieścić woreczek w ustach i pozostawić na kilka minut, a następnie usunąć i wyrzucić.

 

Woreczki nikotynowe stają się coraz bardziej popularne wśród osób, które chcą uzyskać nikotynę bez palenia tradycyjnych papierosów lub używania e-papierosów, ponieważ są one dyskretne i nie emitują dymu. R4VE FREEZE to produkt, który idealnie wpisuje się w ten trend, oferując wyjątkowy smak i zapach, który zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Ponadto, orzeźwiający smak i aromat mięty może pomóc w ożywieniu i poprawieniu koncentracji.

 

PRODUKT PRZEZNACZONY DLA OSÓB PEŁNOLETNICH! 18+

Strenght 20 mg/g
Flavour Miętowy
Weight 10 gram
Quantity 20
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store