• NICCOS STRAWBERRY 24 mg/g

15.90
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 9 opak
Leave your phone

Niccos Strawberry to nikotynowe woreczki o smaku soczystych truskawek, które łączą przyjemność zmysłowego smaku z umiarkowaną dawką nikotyny. Dzięki zawartości 24 mg/g nikotyny, te woreczki są doskonałym wyborem dla osób szukających średnio intensywnego pobudzenia oraz słodkiej, owocowej przyjemności.

 

Kiedy otworzysz Niccos Strawberry, zanurzysz się w aromacie letniego ogrodu pełnego dojrzałych truskawek. Każdy woreczek uwalnia delikatną słodycz i autentyczny smak świeżych truskawek, tworząc przyjemność, której można doświadczyć bez względu na porę roku.

 

Niccos Strawberry charakteryzuje się dyskrecją i łatwością użycia, co pozwala na korzystanie z produktu w każdym miejscu, bez wzbudzania uwagi. Są idealne dla osób, które preferują cieszyć się nikotyną w sposób subtelny i elegancki.

 

 

Niccos Strawberry 24 mg/g to doskonała propozycja dla tych, którzy pragną łączyć umiarkowaną moc nikotyny z wyrafinowanym, owocowym akcentem. Pozwól sobie na słodki, truskawkowy kaprys w każdym momencie, ciesząc się nikotynową przyjemnością bez kompromisów.

PRODUKT PRZEZNACZONY DLA OSÓB PEŁNOLETNICH! 18+

Strenght 24 mg/g
Flavour Owocowy
Quantity 20
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store