• GLITCH BLUEBERRY ICE

16.90 -12% 14.90
By the end of the promotion left :
Lowest price in the last 30 days:
16.9
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 21 opak
Leave your phone

Woreczki nikotynowe Glitch Blueberry Ice oferują unikalne połączenie smaku i intensywności, będąc nowoczesną alternatywą dla tradycyjnych produktów nikotynowych. Każda saszetka zawiera 12.8 mg nikotyny, co gwarantuje mocne i długotrwałe doznania dla użytkownika.

 

Główną cechą wyróżniającą ten produkt jest jego wyjątkowy profil smakowy. "Blueberry Ice" to połączenie bogatego, słodkiego smaku jagód z orzeźwiającym chłodem, tworząc niepowtarzalne doświadczenie smakowe. Ta mieszanka jest idealna dla osób poszukujących zarówno owocowej słodyczy, jak i świeżości w jednym produkcie.

 

Woreczki są zaprojektowane w sposób umożliwiający dyskretne i wygodne użytkowanie. Ich rozmiar i kształt są optymalnie dopasowane do umieszczania pod wargą, co pozwala na swobodne korzystanie z produktu w różnych sytuacjach.

 

Opakowanie Glitch Blueberry Ice odznacza się stylowym i nowoczesnym designem, z wyraźnymi oznaczeniami dotyczącymi zawartości nikotyny i charakterystycznego smaku. Produkt ten jest skierowany do dorosłych użytkowników, którzy szukają alternatywy dla tradycyjnych metod dostarczania nikotyny, oferując im jednocześnie wyjątkowe doświadczenie smakowe.

Strenght 16 mg/g
Flavour Owocowy
Weight 16 gram
Quantity 20
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store