• DOPE LIME SMASH

15.90
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 1 opak
Leave your phone

Dope Lime Smash to woreczki nikotynowe zaprojektowane dla tych, którzy pragną łączyć umiarkowane doznania nikotynowe z soczystym i orzeźwiającym smakiem limonki. Oferując zawartość 16 mg/g nikotyny, ten produkt stanowi idealny balans pomiędzy łagodnymi a intensywnymi doznaniami.

Od chwili otwarcia opakowania oczarowuje Cię świeży i cytrusowy zapach limonki. Po umieszczeniu woreczka pod górną wargą doświadczysz eksplozji soczystego smaku limonki, który jest jednocześnie słodki i lekko kwaśny, przynosząc uczucie autentycznej orzeźwienia.

Dope Lime Smash dzięki swojej dyskretnej formie umożliwia korzystanie z produktu w różnych okolicznościach, nie zakłócając otoczenia dymem czy zapachem. Umiarkowane uwalnianie nikotyny zapewnia satysfakcjonujące doznania bez nadmiernego nasycenia.

Chociaż produkt ma umiarkowaną moc, nie jest przeznaczony dla młodzieży ani dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z produktami nikotynowymi. Zaleca się świadome korzystanie oraz zapoznanie się z instrukcją i ostrzeżeniami producenta.

Jeśli marzysz o subtelnych doznaniach nikotynowych połączonych z eksplozją orzeźwiającego smaku limonki, woreczki nikotynowe Dope Lime Smash o mocy 16 mg/g to idealna propozycja. Pozwól sobie na chwilę odprężenia pełnego cytrusowego świeżości

PRODUKT PRZEZNACZONY DLA OSÓB PEŁNOLETNICH! 18+

Strenght 16 mg/g
Flavour Owocowy
Weight 15 gram
Quantity 20
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store