• DOPE ICE MANGO

15.90
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 6 opak
Leave your phone

Dope Ice Mango to wyjątkowa propozycja dla tych, którzy cenią sobie doskonałe połączenie owocowych i chłodzących doznań w formie nikotynowej. Z umiarkowaną mocą 16 mg/g nikotyny, te woreczki dostarczają przyjemnej dawki orzeźwienia i satysfakcji w każdym użyciu.

Kiedy otworzysz opakowanie, aromat soczystego, dojrzałego mango wypełni Twoje zmysły. Umieszczając woreczek pod górną wargą, zostaniesz oczarowany słodkim smakiem tego egzotycznego owocu, który następnie przechodzi w orzeźwiający efekt "ice", sprawiając uczucie świeżości i chłodzenia.

Dyskretność i brak dymu sprawiają, że woreczki Dope Ice Mango są idealne do korzystania w różnych miejscach i sytuacjach. Umiarkowane uwalnianie nikotyny gwarantuje zadowolenie bez nadmiernego nasycenia.

Mimo umiarkowanego stężenia nikotyny, produkt nie jest przeznaczony dla młodzieży ani dla osób początkujących z produktami nikotynowymi. Przed użyciem zaleca się zapoznanie się z instrukcją i ostrzeżeniami producenta.

Dla wszystkich, którzy pragną połączyć umiarkowane doznania nikotynowe z wyjątkowym smakiem i orzeźwiającym efektem, woreczki nikotynowe Dope Ice Mango o mocy 16 mg/g to doskonała propozycja. Zanurz się w tropikalnym doświadczeniu pełnym świeżości!

PRODUKT PRZEZNACZONY DLA OSÓB PEŁNOLETNICH! 18+

Strenght 16 mg/g
Flavour Owocowy
Weight 15 gram
Quantity 20
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store