• DOPE ICE MANGO #50

15.90
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 8 opak
Leave your phone

Dope Ice Mango to woreczki nikotynowe stworzone z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach mocnych doznań. Oferując aż 50 mg/g nikotyny, połączonej z oszałamiającym smakiem mango i odświeżającą nutą chłodzenia, produkt ten stawia na intensywne wrażenia zmysłowe.

Kiedy otworzysz opakowanie, zostaniesz powitany egzotycznym aromatem dojrzałego mango. Po umieszczeniu woreczka pod górną wargą, poczujesz słodki smak owocu, który w mig przechodzi w orzeźwiający efekt "ice", dając uczucie świeżości i chłodzenia.

Woreczki Dope Ice Mango są dyskretne, łatwe w użyciu i nie produkują dymu, co pozwala na korzystanie z nich w wielu miejscach, gdzie palenie jest niewskazane lub zabronione. Intensywne uwalnianie nikotyny zaspokaja potrzeby nawet najbardziej doświadczonych użytkowników.

Produkt o tak wysokim stężeniu nikotyny jest przeznaczony dla doświadczonych użytkowników. Nie jest rekomendowany dla osób początkujących czy młodzieży. Przed zakupem i użytkowaniem zaleca się zapoznanie z instrukcją i ostrzeżeniami producenta.

Jeśli pragniesz połączenia intensywnej mocy nikotynowej z egzotycznym smakiem i orzeźwiającym efektem, woreczki nikotynowe Dope Ice Mango to propozycja stworzona z myślą o Tobie. Pozwól sobie na chwilę tropikalnej ucieczki w połączeniu z odświeżającą bryzą!

PRODUKT PRZEZNACZONY DLA OSÓB PEŁNOLETNICH! 18+

Strenght 50 mg/g
Flavour Owocowy
Weight 15 gram
Quantity 20
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store