Woreczki nikotynowe to najnowsza alternatywa dla palaczy, która nie zawiera tytoniu. Woreczek wystarczy włożyć między wargę, a dziąsło i w ten sposób możemy zaspokoić głód nikotynowy.

Jedną z wielu zalet woreczków nikotynowych jest całkowity brak dymu, dzięki czemu możemy używać tego produktu dosłownie wszędzie! Ponieważ produkt jest beztytoniowy, nie farbuje on zębów i nie pozostawia nieprzyjemnego tytoniowego smaku.

W skład woreczka, oprócz rzecz jasna nikotyny, wchodzą również takie substancje jak: regulatory PH, substancje słodzące, wypełniacze, stabilizatory, aromaty - czyli produkty, które spotykamy na co dzień w żywności.

Rynek woreczków nikotynowych cechuje się szerokim wyborem, jeżeli chodzi o warianty smakowe. Głównie możemy spotkać produkty miętowe lub owocowe, ale wielu producentów lubi wyjść poza schemat i zaskoczyć nas nietypowym doborem smaków jak np. Grant Hemp o smaku konopi czy woreczki nikotynowe 77 o smaku tripikalnej mięty. Oprócz szerokiego wachlarza smaków możemy też zauważyć spory wybór, jeżeli chodzi o dobór mocy. W naszym sklepie można znależć woreczki nikotynowe w przedziale mocy od 6 mg/g do aż 50 mg/g nikotyny, dzięki czemu każdy fan tego typu produktów  znajdzie coś dla siebie.

Podsumowując, woreczki nikotynowe dzięki swojej formie i przyjemnych walorach smakowych to świetna alternatywa zarówno dla palaczy, jak i dla osób, którę chcą dopiero zacząć swoją przygodę z nikotyną.