Jeżeli nie miałeś nigdy styczności z woreczkami nikotynowymi i nie wiesz jaki poziom mocy jest odpowiedni dla Ciebie to z chęcią Ci to wszystko wyjaśnimy:)

Na naszej stronie możesz znaleźć 4 rodzaje mocy:
-słabe (0-8 mg/g nikotyny)
-normalne (9-15 mg/g nikotyny)
-mocne (16-23 mg/g nikotyny)
-ekstremalnie mocne (24-50 mg/g nikotyny)

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z woreczkami nikotynowymi i w przeszłości nie używałeś innych porduktów zawierających nikotynę, to zdecydowanie polecamy Ci produkty z kategorii "słabe", w której znajdziesz m.in. woreczki nikotynowe 77. Z kolei jeżeli miałeś już jakieś doświadczenie z nikotyną (papierosy, tabaka, e-papierosy, plastry nikotynowe), to spokojnie możesz się rozglądać za woreczkami nikotynowymi z sekcji "normalne".

Kategoria "mocne" jest przeznaczona dla ludzi, ktorzy już mają spore doświadczenie w temacie i woreczki nikotynowe z poprzednich kategorii nie robią na nich wrażenia. W sekcji "ekstremalnie mocne" już kończą się żarty i to kategoria dla najbardziej wymagających fanów nikotyny. Znajdziesz tam najmocniejszy beztytoniowy snus na rynku, moc waha się między 24-50 mg/g nikotyny! Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z woreczkami nikotynowymi to pod żadnym pzorem nie zaczynaj jej z ostatnią kategorią.
 
Podsumowując, każdy w naszym sklepie znajdzie coś dla siebie. Oferujemy szeroki wybór jeżeli chodzi o zakres mocy i jeżeli ktoś chce zacząć swoją nikotynową przygodę, to nasz sklep jest odpowiednim miejscem dla niego!