• PABLO EXCLUSIVE BUBBLEGUM

16.90
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 6 opak
Leave your phone

 

Woreczki nikotynowe "PABLO Exclusive Bubblegum" o mocy 30 mg nikotyny na woreczek to produkt z segmentu wyrobów nikotynowych bez tytoniu. Każdy woreczek zawiera 30 mg nikotyny, co stanowi dość wysoką dawkę, zalecaną przede wszystkim dla osób z większą tolerancją na nikotynę. Produkt ten wyróżnia się wyjątkowym smakiem gumy balonowej, który przyciąga użytkowników poszukujących nietradycyjnych, słodkich aromatów.

 

Woreczki są małe, dyskretne i łatwe w użyciu, przeznaczone do umieszczenia pod górną wargą. Nikotyna jest uwalniana stopniowo, oferując użytkownikowi długotrwałe doznania. Opakowanie produktu zwykle zawiera kilkanaście do kilkudziesięciu sztuk, umożliwiając wygodne przechowywanie i transport.

 

Produkt "PABLO Exclusive Bubblegum" jest popularny wśród osób poszukujących alternatywy dla palenia tytoniu, ponieważ nie generuje dymu ani zapachu. Warto jednak pamiętać, że nikotyna jest substancją uzależniającą. Woreczki te nie są przeznaczone dla osób nieletnich ani dla osób bez wcześniejszych doświadczeń z nikotyną. Ze względu na swoją moc, są szczególnie rekomendowane dla osób przyzwyczajonych do regularnego stosowania produktów zawierających nikotynę.

Strenght 50 mg/g
Flavour Inne
Weight 12 gram
Quantity 20
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store