• KILLA APPLE 16 mg/g

15.90
opak Add to wishlist
Shipping within 24 godzin
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 20 opak
Leave your phone

Killa Apple

 

KILLA APPLE ZAMIAST PALENIA TYTONIU

Saszetki Killa Apple to doskonała alternatywa dla palenia tytoniu, skierowana m.in. do tych wszystkich, którzy zamierzają ograniczyć lub całkowicie porzucić papierosy. Posiadają nikotynę w ilości 16 mg/g i charakteryzują się, w odróżnieniu od klasycznych snusów, całkowitym brakiem tytoniu. Pomijając kwestie zdrowotne, rozwiązanie takie zabezpiecza użytkownika przez przebarwieniami szkliwa zębówi skóry na dłoniach. Kilkuminutowe aplikowanie saszetki pozwala przyjąć dawkę nikotyny podobną do zawartości jednego klasycznego papierosa.

 

KILLA APPLE - BRAK DYMU I ŚWIEŻY ODDECH

Killa Apple zawiera aromatyczną mieszankę jabłek i miętyw woreczku nikotynowym. Smak jest orzeźwiający i soczysty dzięki jabłkom, a mięta zapewnia efekt chłodzenia, który dodaje saszetkom dodatkowej mocy. Killa Apple nie tylko pozwala przyjąć dawkę nikotyny, ale również sprawia, że Twój oddech zyska woń mięty i jabłek.

Płaskie woreczki są całkowicie białe, doskonale układają się na dziąśle pod wargą, czyniąc ich użytkowanie w stu procentach dyskretnym.KILLA APPLE - ZAPOMNIJ O OGRANICZENIACH!

Mając w kieszeni zgrabne, płaskie pudełeczko z naszymi nowoczesnymi snusami zapewniasz sobie możliwość uzupełnienia nikotyny w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Brak tytoniu w saszetkach gwarantuje, że w czasie korzystania z nich nie jest potrzebne wytwarzanie kłębów dymu. Dzięki temu nie tylko dbasz o swoje zdrowie, ale również o bezpieczeństwo potencjalnych biernych palaczy. Ponadto, chcąc użyć saszetki, możesz aplikować ją w dowolnym miejscu- w kawiarni, kinie czy w czasie wykonywania pracy.KILLA APPLE - ZAWARTOŚĆ SASZETKI:

  • wypełnienie (E460),

  • regulator kwasowości (E501),

  • substancja zwilżająca (E1520),

  • nikotyna 1,6%,

  • substancja zapachowa,

  • woda,

  • środek konserwujący (E202).

 

SPECYFIKACJA:

Producent

NGP Imperial

Waga

16,00 g

Ilość woreczków

20 szt.

Zawartość nikotyny

16 mg/g

Smak

miętowo-owocowyStrenght 16 mg/g
Flavour Owocowy
Weight 16 gram
Quantity 20
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store