• CUBA NINJA ENERGY

16.90
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 21 opak
Leave your phone

Woreczki nikotynowe Cuba Ninja Energy to produkt stworzony dla osób poszukujących alternatywnego sposobu dostarczania nikotyny bez konieczności palenia tradycyjnych papierosów. Są to małe woreczki, które można umieścić pod wargą lub w jamie ustnej w celu uwalniania nikotyny.

 

Cuba Ninja Energy to jeden z wariantów smakowych dostępnych w linii produktów Cuba Ninja. Jak sama nazwa wskazuje, ma on smak napoju energetycznego, który nadaje mu orzeźwiający charakter.

 

Woreczki nikotynowe Cuba Ninja Energy zawierają 30 mg nikotyny na gram produktu. Ta dawka nikotyny może pomóc w zaspokojeniu potrzeby nikotynowej u osób uzależnionych od nikotyny, minimalizując jednocześnie szkodliwe skutki palenia tradycyjnych papierosów.

 

Ważne jest, aby pamiętać, że woreczki nikotynowe są przeznaczone dla dorosłych palących lub osób uzależnionych od nikotyny. Należy stosować je zgodnie z zaleceniami producenta i nie przekraczać zalecanej dawki, aby uniknąć przedawkowania nikotyny.

 

Przed rozpoczęciem korzystania z woreczków nikotynowych Cuba Ninja Energy lub jakiegokolwiek innego produktu związanego z nikotyną, zawsze warto skonsultować się z lekarzem lub specjalistą w celu uzyskania odpowiednich informacji i wskazówek dotyczących korzystania z tego rodzaju produktów.

Strenght 30 mg/g
Flavour Inne
Weight 13 gram
Quantity 25
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store