• BARON WINTERGREEN

No goods
19.90
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 0 opak
Leave your phone

UWAGA! PRODUKT TYLKO DLA DOŚWIADCZONYCH UŻYTKOWNIKÓW!

 

Woreczki nikotynowe Baron Wintergreen o mocy 50 mg/woreczek to produkt skierowany do doświadczonych użytkowników, poszukujących intensywnego doznania nikotynowego wraz z wyrazistym smakiem mięty zimowej.


Baron Wintergreen oferuje wysoką dawkę nikotyny, wynoszącą 50 mg na woreczek, co czyni go jednym z produktów o najwyższym stężeniu dostępnym na rynku. Dla palaczy, którzy pragną mocniejszego bodźca lub szybkiego uczucia ulgi, te woreczki mogą stanowić odpowiednią opcję. Jednak zważywszy na to, że ta moc jest przeznaczona dla osób z dużą tolerancją na nikotynę, zaleca się ostrożność, jeśli jesteś nowym użytkownikiem nikotynowych produktów.


 

Smak mięty zimowej, charakterystyczny dla Baron Wintergreen, dodaje wyjątkowego aspektu do doznań użytkownika. Mięta zimowa jest znana ze swojego orzeźwiającego i chłodzącego smaku, który może być przyjemnym uzupełnieniem odczucia nikotynowego. To połączenie intensywnego stężenia nikotyny z wyrazistym smakiem tworzy spójny produkt, który może trafić w gusta osób poszukujących takich właśnie doznań.

 

PRODUKT PRZEZNACZONY DLA OSÓB PEŁNOLETNICH! 18+

Strenght 50 mg/g
Flavour Miętowy
Weight 13 gram
Quantity 20
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store