• Woreczki nikotynowe 77

  • Parameters

Producent wyrobów nikotynowych 77 to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, który zajmuje się wyrobem saszetek beztytoniowych. Konsumenci na całym świecie doceniają je przede wszystkim za jakość, różnorodność produktów i doskonały smak. Z uwagi na wysokie standardy saszetek tego producenta, nie mogło ich zabraknąć w asortymencie naszego sklepu!

Woreczki nikotynowe 77 – seria biała

Woreczki nikotynowe 77 to produkty skierowane zarówno do osób obeznanych z tego typu produktami nikotynowymi, jak i do tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z saszetkami. Drugiej grupie tych osób dedykowane są torby z serii białej. Saszetki, które znajdują się w białym opakowaniu, są nieco słabsze, dostępne w wersji medium oraz strong.

Woreczki nikotynowe 77 Dark Series

Propozycja dla osób, które szukają mocnych doznań smakowych, czyli seria Dark Series. Saszetki znajdujące się w ciemnych opakowaniach mają poziom mocy „extra strong”, dlatego polecane są osobom, dla których saszetki o słabszej mocy nie są już wystarczające.

Woreczki 77 – różnorodność smaków

Producent woreczków nikotynowych 77 zadbał o to, by produkty były dostępne w różnych wariantach smakowych. Można się zdecydować na klasyczne saszetki, ale też te o smaku owocowym czy miętowym. Ciekawą propozycją dla osób szukających nowych doznań są woreczki, które są kombinacją kilku smaków.

Jak używać woreczków 77?

Sposób aplikacji saszetki nikotynowej 77 jest bardzo prosty. Wystarczy umieścić ją między górną a dolną wargą i dziąsłami. Po chwili woreczek zacznie uwalniać nikotynę do organizmu. Jedna torebka może być używana przez 30 minut.

Mamy pewność, że tak szeroka oferta woreczków nikotynowych 77 sprawi, że każda zainteresowana osoba znajdzie tutaj swój ulubiony wariant smakowy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

  • Conditional access to the store